בית סוכן probit
הדרך שלך להצלחה

יש כמה בתי סוכן ברחבי הארץ, אבל רק בית סוכן אחד כמו של probit

אם אתם סוכנים שמחפשים בית חדש או שאפילו אתם בתחילת הדרך ואתם רוצים לעלות לשלב הבא – אנחנו נגרום לזה לקרות.

למה דווקא
בית סוכן פרוביט?

כל סוכן או סוכנת שבוחרים להצטרף לבית סוכן פרוביט, בעצם מצטרפים למשפחה אחת גדולה.

בפרוביט מספקים לכל הסוכנים סביבה עסקית-חברתית תומכת שאין שני לה הכוללת; פגישות, משרדים ברחבי הארץ, לווי עסקי ומקצועי, חופשות ופינוקים.

כל מה שצריך כדי להצליח.

הכשרה לסוכנים

בין אם אתם סוכנים צעירים בתחילת הדרך, ובין אם אתם סוכנים ותיקים – בית סוכן פרוביט יעלה אתכם כמה שלבים ויזניק את הקריירה שלכם למקומות חדשים.

זה מה שאנחנו עושים בשביל הסוכנים שלנו:

הסוכנים שלנו מפרגנים:
תשובות לשאלות נפוצות

בית סוכן הוא עסק שמטרתו להכשיר סוכנות וסוכנים ולייצר רווחים מההצלחה שלהם.

מטרת בית הסוכן היא לספק לסוכנים המצטרפים אליו מעטפת מקצועית, חברתית וכלכלית ותנאים כמה שיותר טובים מחברות הביטוח ובתי ההשקעות השונים כדי לאפשר להם לגייס כמה שיותר לקוחות איכותיים ולייצר הכנסה כמה שיותר גבוהה.

 

ישנן הרבה סיבות להצטרף לבית סוכן, אבל העיקריות שבהן הן: תמיכה מקצועית-תפעולית המאפשרת להתפתח עסקית בתור סוכנ/ת עצמאי/ת לחלוטין, הסכמים מעולים מול חברות הביטוח ובתי ההשקעות (שקשה מאוד לסוכנים בתחילת דרכם להשיג), משרדים לשימוש חופשי לצורך עבודה שוטפת ופגישות עם לקוחות וסביבה חברתית מקדמת המאפשרת לכם להיות חלק ממערך שלם של סוכנים וסוכנות שרוצים להצליח ורוצים בהצלחה אחד של השני. 

למעשה, בית סוכן מספק לכל מי שרוצה להצליח בעולם הביטוח והפיננסים אפשרות לעשות את זה, ובכל שלב בו הם נמצאים – בין אם הם בתחילת הדרך ועדיין לא קיבלו רישיון ובין אם הם כבר סוכנים בעלי רישיון שרוצים להתפתח ולעבור לשלב הבא.

אנחנו מאמינים שכל אחד ואחת שרוצים להצליח בעולם הביטוח והפיננסים ועושים את זה בצורה נכונה ומסודרת – יכולים לעשות זה. לכן, אנחנו מאפשרים לכל מי שרוצה, בין אם יש לו רישיון ובין אם עדיין לא, לפנות ולהצטרף אלינו.

מי שבתחילת הדרך שלו, מצטרף ל"חממה" הייעודית שלנו, probit BOOST המאפשרת להיכנס לעולם הזה ברגל ימין עם כל מה שצריך כדי לשגשג ולהצליח (כולל מעטפת כלכלית) וסוכנים וסוכנות בעלי רישיון יקבלו מעטפת מותאמת אישית בהתאם לצרכים ולרמה המקצועית שלהם.

כדאי להצטרף לבית סוכן שלנו מכמה סיבות:

1. אכפת לנו מאוד מההצלחה שלכם ואנחנו נעשה הכל כדי שתצליחו מעבר לכל המטרות והיעדים שלכם.

2. הסכמים טובים יותר עם חברות הביטוח: הסוכנים והסוכנות שלנו מקבלים תנאים מעולים מחברות הביטוח ובתי ההשקעות, דבר שמשפיע באופן ישיר על התנאים שתוכלו להשיג ללקוחות שלכם וכמובן – על גובה ההכנסות שלכם.

3.סביבת עבודה תומכת ודוחפת:  משרדים מפוארים ומתחמי עבודה משותפים בכל רחבי הארץ המאפשרים לכם לעבוד בסביבה של סוכנות וסוכנים הרוצים בהצלחה כמוכם ולהיפגש עם לקוחות פוטנציאליים וקיימים באווירה הולמת.

4. מטרות, יעדים וכלים: כל הסוכנות והסוכנים שלנו לומדים שיטת עבודה מוכחת שמאפשרת להם לקבל גישה לכל תיק הביטוח, הפנסיוני והחסכונות הפיננסים של לקוחות ובנוסף, בונים תוכנית עסקית מסודרת עם מנטור מקצועי ועסקי כדי לסלול דרך בטוחה להצלחה.

בית הסוכן שלנו מספק תמיכה מקיפה שכוללת:

תמיכה מקצועית: לא משנה כמה ידע יש לכם כרגע, אנחנו נוודא שיהיה לכם יתרון מקצועי משמעותי אל מול שאר הסוכנים ברחבי הארץ. כל הסוכנים והסוכנות שלנו, עוברים הכשרות וסדנאות מקצועיות על בסיס קבוע ושולטים בכל המוצרים והפתרונות שאפשר להציע ללקוחות.

שיווק ופרסום: מכיוון אנחנו יודעים  עד כמה נושא השיווק והפרסום חשוב להצלחה שלכם, אנחנו  מספקים לכלל הסוכנים כלים שיווקיים ותמיכה במיתוג אישי, מה שמגדיל את החשיפה ומסייע בהבאת רצף מתמיד של לקוחות חדשים.

פתרונות טכנולוגיים: מערכות מתקדמות למעקב וחידוש פוליסות, טיפול בתביעות וייעול התקשורת עם הלקוחות.

טיפול בבירוקרטיה: טיפול בניירת, חתימה על חוזים, סיוע בניהול ההיבטים הפיננסיים של העסק העצמאי שלכם.

תמיכה כלכלית: מעבר לעצמאות ופתיחת עסק עצמאי, זה עסק לא קל. ולכן, אנחנו מספקים למתאימים מעטפת כלכלית שתאפשר להם לפתח את העסק שלהם בראש שקט מבלי לדאוג להכנסה חודשית שוטפת.

 

הצוות הניהולי של בית סוכן פרוביט

הכירו את שי, יהודה, אריק וליאור:

שי חוג'ה

שי חוג'ה

יהודה דבח - בעלי בית הסוכן וסוכנות הביטוח פרוביט (probit)

יהודה דבח

אריק עדיקא - בעלי בית הסוכן וסוכנות הביטוח פרוביט (probit)

אריק עדיקה

ליאור מורלי - בעלי בית הסוכן וסוכנות הביטוח פרוביט (probit)

ליאור מורלי

רוצה להצטרף להצלחה?

שינוי גדול מתחיל בצעד קטן